Blog

Previous Next

Agnieszka i Franz, mimo że pochodzą z dwóch światów, są połączeni czymś niesamowitym. Zastanawiacie się czym? Odpowiedzi nie trzeba szukać zbyt daleko. Miłością oczywiście! Mieliśmy okazję ją obserwować w najbardziej przełomowym momencie, czyli w dniu ślubu.

7 września 2019 r. byliśmy świadkami połączenia się na zawsze dwóch istnień. I jak zawsze podeszliśmy do tego nie tylko z profesjonalizmem, ale też z nutą zachwytu nad piękną Parą Młodą. Parą Młodą, która zrobiła wszystko, by jej goście bawili się tego dnia jak najlepiej. A ponieważ Agnieszka i Franz reprezentują dwie różne narodowości, nie było łatwo.

Previous Next

Każda Para Młoda, która organizuje Swoje wymarzone wesele chce aby w tym wyjątkowym dniu każdy z ich gości był zadowolony i czuł że jego obecność na przyjęciu jest dla Nowożeńców bardzo ważna. Dlatego przez ostatnie lata  już tradycją stały się małe upominki przygotowane ręcznie lub na specjalne zamówienie, ułożone przy talerzach gości, tak aby każdy po odnalezieniu swojego miejsca przy stole mógł poczuć się wyjątkowo.

Previous Next

Pamiętacie pamiątki ślubne Waszych rodziców, wujków czy kuzynów sprzed kilkunastu lat? Kasety VHS? A może komplet 4 płyt dvd z nadrukowanym zdjęciem w plastikowym pudełeczku i wydrukowanym zdjęciem jako okładka? Świat nieubłaganie idzie do przodu a więc i trendy ślubne zmieniają się z roku na rok. My również idziemy z duchem czasu.

Previous Next

Gdy emocje związane ze ślubem opadną, nogi odpoczną od całonocnych tańców, suknia wróci z pralni i Nowożeńcy wreszcie złapią spokojny oddech, wtedy przed nimi pojawia się kolejne z ślubnych wyzwań. Plener ślubny. Gdzie go zrobić? Jak się ubrać? Czy muszę mieć identyczną fryzurę i makijaż jak w dniu ślubu? Czy musimy jechać gdzieś bardzo daleko żeby mieć ciekawą pamiątkę z pleneru? To tylko kilka pytań, które pojawiają się w głowach Młodej Pary. Na szczęście znamy odpowiedzi na większość tych pytań.

Previous Next

Zastanawialiście się kiedyś, planując swoje wymarzone wesele, nad tym jakie atrakcje weselne chcielibyście zaserwować swoim gościom? Obecnie dostępna jest cała gama przeróżnych atrakcji, które Nowożeńcy chętnie organizują podczas swojego przyjęcia. Od fotobudek, przez animatorów aż po.... zimne ognie i spektakularny pokaz fajerwerków. Musimy przyznać że właśnie te dwie atrakcje są ostatnio najczęściej spotykane na przyjęciach weselnych.  

Previous Next

Każde wesele łączy się z wesołą i podniosłą atmosferą, gwarnymi rozmowami, głośna muzyką, śmiechem dzieci i kolorowymi światłami. Niejeden z gości weselnych czasem marzy o miejscu z którego w dalszym ciągu może obserwować zabawę i uczestniczyć w przyjęciu ale jednocześnie mógłby tam odpocząć i wyciszyć się w otoczeniu delikatnych dekoracji.Lubimy takie miejsca, w którym możemy uchwycić kilka ciekawych ujęć zrelaksowanych gości weselnych.

KAMIŃSKI FILM
Film Ślubny - Wideofilmowanie - Kamerzysta,

ul. Wieniawskiego 63C/20, 35-330 Rzeszów

 

NAPISZ DO NAS:

 

TELEFON:
781-933-433

 

SOCIAL MEDIA:

instagram
Facebook
youtube

 

Swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą.
Rzeszów, Tarnów, Kraków, Mielec, Dębica, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl.