Blog

Previous Next

Każda Para Młoda, która organizuje Swoje wymarzone wesele chce aby w tym wyjątkowym dniu każdy z ich gości był zadowolony i czuł że jego obecność na przyjęciu jest dla Nowożeńców bardzo ważna. Dlatego przez ostatnie lata  już tradycją stały się małe upominki przygotowane ręcznie lub na specjalne zamówienie, ułożone przy talerzach gości, tak aby każdy po odnalezieniu swojego miejsca przy stole mógł poczuć się wyjątkowo.

Previous Next

Gdy emocje związane ze ślubem opadną, nogi odpoczną od całonocnych tańców, suknia wróci z pralni i Nowożeńcy wreszcie złapią spokojny oddech, wtedy przed nimi pojawia się kolejne z ślubnych wyzwań. Plener ślubny. Gdzie go zrobić? Jak się ubrać? Czy muszę mieć identyczną fryzurę i makijaż jak w dniu ślubu? Czy musimy jechać gdzieś bardzo daleko żeby mieć ciekawą pamiątkę z pleneru? To tylko kilka pytań, które pojawiają się w głowach Młodej Pary. Na szczęście znamy odpowiedzi na większość tych pytań.

Previous Next

Zastanawialiście się kiedyś, planując swoje wymarzone wesele, nad tym jakie atrakcje weselne chcielibyście zaserwować swoim gościom? Obecnie dostępna jest cała gama przeróżnych atrakcji, które Nowożeńcy chętnie organizują podczas swojego przyjęcia. Od fotobudek, przez animatorów aż po.... zimne ognie i spektakularny pokaz fajerwerków. Musimy przyznać że właśnie te dwie atrakcje są ostatnio najczęściej spotykane na przyjęciach weselnych.  

Previous Next

Każde wesele łączy się z wesołą i podniosłą atmosferą, gwarnymi rozmowami, głośna muzyką, śmiechem dzieci i kolorowymi światłami. Niejeden z gości weselnych czasem marzy o miejscu z którego w dalszym ciągu może obserwować zabawę i uczestniczyć w przyjęciu ale jednocześnie mógłby tam odpocząć i wyciszyć się w otoczeniu delikatnych dekoracji.Lubimy takie miejsca, w którym możemy uchwycić kilka ciekawych ujęć zrelaksowanych gości weselnych.

KAMIŃSKI FILM STUDIO
Film Ślubny - Wideofilmowanie - Kamerzysta,

ul. Wieniawskiego 63C/20, 35-330 Rzeszów

 

NAPISZ DO NAS:

 

TELEFON:
781-933-433

 

SOCIAL MEDIA:

Facebook
vimeo
youtube
instagram

 

Swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą.
Rzeszów, Tarnów, Kraków, Mielec, Dębica, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Przemyśl.